.

Projektowanie wnętrz

Proponujemy kompleksowe projekty wnętrz mieszkań, apartamentów, loftów, domów i rezydencji jak również obiektów użyteczności publicznej tj. kawiarnie, restauracje, sklepy, puby, biura.

Podstawowymi etapami projektu są: koncepcja, wizualizacje, kosztorys i rysunki techniczne. Taki zakres gwarantuje przejście od pierwszych pomysłów na aranżację wnętrz, aż do rysunków wykonawczych. Dodatkowo proponujemy Ci wizyty w sklepach, oraz nadzorowanie zamówień elementów wyposażenia wnętrz. Na Twoje życzenie będziemy prowadzić nadzór autorski. Projektowanie zakończy się realizacją, a nasza ekipa budowlana zadba o to, aby osiągnąć efekt zaplanowany w projekcie.

KONSULTACJE

Usługa ta skierowana jest do tych z Państwa, którzy chcieliby zasięgnąć porady w sprawie remontu lub odświeżenia wnętrza salonu czy kuchni a zmiany te nie wymagają przygotowywania projektu.

Podpowiemy Państwu jak przeprowadzić metamorfozę wnętrza, aby wydobyć z niego ukryte piękno. Doradzimy jak zaaranżować przestrzeń, kolorystykę, materiały, wskażemy słabe i mocne punkty wnętrza które odpowiednio należałoby wyeksponować lub ukryć.

HOME STAGING

Propozycja skierowana do osób, które chcą sprzedać lub wynająć z zyskiem swoją nieruchomość. Pokażemy jak stosunkowo niskim kosztem: zmieniając choćby jedynie rozstaw mebli, oświetlenie czy kolor ścian oraz dobierając dodatki przeobrazić Państwa wnętrze, tak, żeby uzyskać jak najwyższą cenę rynkową.

Badania na rynku amerykańskim wskazują skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży (przeciętnie o 40%), a także w zwiększeniu realnej wartości nieruchomości (wg badań średnio o 10%).

ZAKUPY Z PROJEKTANTEM

To propozycja dla tych z Państwa, którzy chcieliby "ubrać" swój umeblowany już dom w odpowiednie dodatki. Podczas wizyt w sklepach z wyposażeniem wnętrz, poprzedzonych spotkaniem w Państwa domu i poznaniem Państwa oczekiwań, doradzimy zakup odpowiednich zasłon, poduch, mis, grafik i pozostałych dekoracji, które tworzą nastrój i klimat wnętrza.

.

zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych projektów

.