Opinie naszych Klientów

Kuchnia Gdańsk
W listopadzie 2011 zamówiliśmy z żoną kuchnię w tej firmie. Mieliśmy kupon na darmowy projekt z Grupera, więc skorzystaliśmy z tego . Byliśmy mile zaskoczeni, iż poświęcono nam dużo czasu aby dopracować projekt, i to w sytuacji gdy trafiliśmy tam na podstawie kuponu, co nie gwarantowało , że wogóle zamówimy kuchnię a projekt był bezpłatny. Takie zaangażowanie właścicieli skłoniło nas do zlecenia wykonania mebli. Kuchnia jest naprawdę super. Jakość bez zastrzeżeń, a przede wszystkim obsługa, zaangażowanie i terminowość. Dziękujemy i polecamy!!!!!
Joanna i Marek z Gdańska

Polecamy
Wybraliśmy usługi Salonu Alaska z polecenia znajomej przed urządzaniem nowo zakupionego mieszkania. Na początku zdecydowaliśmy się tylko na kuchnię. Po kilku spotkaniach ustaliliśmy konkrety i zdecydowaliśmy się na zakup. Musimy przyznać, że doradztwo ze strony Pani Natalii i Pana Wojtka jest fachowe. Słuchają swoich klientów i wykonują swoją pracę wzorowo. Do wyboru mają ogrom materiałów i służą fachową i praktyczną pomocą przy wyborze akcesorii. Po montażu kuchni stwierdziliśmy, że nasza współpraca potrwa dłużej i zamówiliśmy kolejne meble do sypialni, gabinetu, łazienki oraz salonu. Z czystym sumieniem możemy polecić tą firmą. Pozdrawiamy właścicieli.
Michał i Paulina, Rumia

POLECAM!!!
Polecam wykonanie kuchni w Studio Alaska. Pani Natalia bardzo dużo czasu poświęciła, żeby to była kuchnia taka, jaką chciałam. Wszystko terminowo wykonane, bardzo ładnie się prezentuje. Nie było problemu z jakimiś drobiazgami, które wymyśliłam już w trakcie realizacji.Firma bardzo przyjazna klientowi, a to w dzisiejszych czasach, jak dla mnie, bardzo istotne. Oferta również ciekawa i szeroka.
Beata

Polecam Firmę
Pod koniec roku zdecydowaliśmy się wraz z żoną na zlecenie wykonania naszej kuchni Firmie ALASKA STUDIO. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji. Nie chciałbym tak zachwalać aby Ktoś nie pomyślał , iż to jakaś autoreklama, ale naprawdę trudno do czegoś się przyzepić. Najważniejsze to solidność wykonania i słowność właścicieli. Oferta bogata, w zasadzie wszystko co się zażyczy. Cena nie jest wysoka, może nie jest niska, taka umiarkowana ale myślę, że jeżeli nie są to ceny zbyt wysokie to warto zapłacić aby mieć spokój. W końcu kuchnię nie robi sie co roku a jest to inwestycja na lata. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM
karol

meble do kuchni
Zamówiłem meble kuchenne w Studio Alaska. Jestem zadowolony, gdyż wszystko było profesjonalnie zrobione. Ceny raczej niższe niż wyższe, a jakość bez zastrzeżeń. Polecam innym , nie powinni się rozczarować.
marcin

Piękna Kuchnia !!
Chciałabym podzielić się z Państwem moją opinią na temat firmy Alaska Studio. Trafiłam do niej , gdyż zakupiłam kupon z Grupera na realizację projektu kuchni. Pod koniec listopada umówiłam się na spotkanie u mnie na budowie na pomiar, potem po 3 tygodniach dostałam projekt mebli. Po paru spotkaniach dopracowaliśmy wszystko i zamówiłam kuchnię. Naprawdę jest taka jaka chciałam. Nie mam żadnych zastrzeżeń . Polecam z czystym sumieniem !!!! Termin skorzystania z usługi : styczeń 2012 Polecam innym : tak
justyna k

Bardzo ładne meble
Faktycznie meble bardzo interesujące, dobrze wykonane, kuchnie realizowane z pomysłem i dbałością o szczegóły. Polecam niezdecydowanym.
Rob

Rzetelna firma
Polecam wszystkim firmę Studio Alaska. Spotkałam się tam z profesjonalną i serdeczną obslugą. Przez cały czas p.Natalia doradzała mi oraz zaprojektowała kuchnię a potem pilnowała aby została wykonana zgodnie z oczekiwaniami. Naprawdę dziękuję i jestem zadowolona:)
Marta Pasieczna

Aranżacja wnętrza ALTUS GDYNIA
Witam, Niedaleko mojego nowo odebranego mieszkania :) w ALTUS w Redłowie, trafiłam na studio kuchenne Alaska. Wstąpiłam, porozmawiałam i zdecydowałam się zamówić projekt i aranżację wnętrza. Po dwóch tygodniach ustaleń udało się dopracować wizję mojego mieszkanka :) P. Natalia z Alaska Studio naprawdę ma wyczucie stylu i oczekiwań klienta. Zawsze pomocna radą i przede wszystkim miła i życzliwa. Stworzyła mi piękny projekt. Po przeanalizowaniu cen , zdecydowałam się również wykonać meble w tej firmie i od miesiąca jestem już szczęśliwą ich posiadaczką:))) Polecam z czystym sumieniem. Trudno cokolwiek zarzucić . Dziękuję Państwu za profesjonalną i serdeczną obsługę
Monika

POLECAMY
Umowę ze Studio Alaska zawarliśmy po analizie kilku innych ofert na wykonanie zabudowy aneksu kuchennego. Dysponowaliśmy bardzo ciekawym, nietypowym, ale też i trudnym projektem ze względu na specyficzne usytuowanie aneksu w salonie. Wymagał pomysłowości w technicznej realizacji i precyzji montażu. Już pierwsza wizyta w Studio wydała się nam obiecująca. Rozmowa była rzeczowa, omówiliśmy wiele szczegółów, a Pani Natalia i pan Dariusz służyli wieloma radami, prezentując wzorowy stosunek do klienta. Później także w bardzo życzliwej atmosferze dopracowywaliśmy wspólnie elementy wyposażenia i wykończenia jak również otrzymaliśmy efektywną pomoc w wyborze i zakupie sprzętu agd. Firma wykazywała przy tym dużo dobrej woli i staranność w optymalizacji naszych kosztów. Montaż odbywał się etapowo ze względu na stopień komplikacji projektu i terminy prac czasami się opóźniały, ale zawsze firma utrzymywała z nami kontakt informując o przesunięciach. Warto było jednak czekać, bo zabudowa została wykonana bardzo solidnie i bardzo dobrze, a kuchnia wygląda URZEKAJĄCO. Polecamy Alaskę potencjalnym klientom.
Katarzyna i Dariusz z Trójmiasta

szafa z LED/ sypialnia
Witam, do Studio Alaska trafiłam po długich poszukiwaniach firmy, której chciałam zlecić wykonanie szafy do sypialni. Niestety, z pięciu ofert które dostałam nie pasowała mi cena albo zbyt mały wybór frontów. Pani Natalia pomogła mi dobrać super fronty szafy, i udało się też dodać oświetlenie zewn. LED, które tak chciałam. Efekt końcowy przerósł moją wizję, wyszło ekstra. Ekipa montażowa też spisała się na 6, każdy szczegół dopracowany. Polecam wszystkim klientom. Pozdrawiam:-)
Monika/ Gdynia

Kuchnia Gdańsk
Zdecydowanie polecam Studio Alaska. Efektem jest starannie wykonana kuchnia, z dobrych materiałów. Dopracowane detale i drobne elementy wykończenia. W Alasce praktycznie "wszystko da się zrobić " (pozdrawiamy p.Artura:). Bardzo dobry kontakt i zaangażowanie - dzięki temu kuchnia jest funkcjonalna i spełnia nasze oczekiwania.
m.k. (kobieta, 30 lat),